Forum Crestin Ortodox Renascut
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum Crestin Ortodox Renascut

http://abcd-3.forumgratuit.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 pt cei interesati de cautarile Mezzei

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : acolo unde plansul este o usurare a sufetului
Joburi/Distractii : post ,rugaciune si ...speranta!
Data de inscriere : 31/08/2008

pt cei interesati de cautarile Mezzei Empty
MesajSubiect: pt cei interesati de cautarile Mezzei   pt cei interesati de cautarile Mezzei EmptyMar Iun 11, 2013 1:23 am

Maestru Simonin,actualmente monah,a reusit ieri sa gaseasca ascunzatoarea si sa patrunda in ea.Deocamdata a admirat si in curand insotit de inca 3 monahi curati va introduce betele in prezenta a reprezentatilor fiecarei religii a Mezzei si apoi vor proceda la transport in templu din pestera Mezzei!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Iun 11, 2013 9:53 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://abcd-3.forumgratuit.ro
~M~
debutant
~M~


feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 29
Data de inscriere : 30/08/2011

pt cei interesati de cautarile Mezzei Empty
MesajSubiect: Re: pt cei interesati de cautarile Mezzei   pt cei interesati de cautarile Mezzei EmptyMar Iun 11, 2013 9:10 am

Solicit inchiderea tuturor site-urilor Mezzei indiferent de limba pt 6 luni
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : acolo unde plansul este o usurare a sufetului
Joburi/Distractii : post ,rugaciune si ...speranta!
Data de inscriere : 31/08/2008

pt cei interesati de cautarile Mezzei Empty
MesajSubiect: Re: pt cei interesati de cautarile Mezzei   pt cei interesati de cautarile Mezzei EmptyMar Iun 11, 2013 9:48 am

Pripesa, maine voi inchide acest forum pana la 1 ianuarie 2014!Vad ca cele in ivrit deja s-au inchis.De asemenea vad inchise toate din zona slava.Respectand parioada de instiintare si acesta va fi inchis!
Sus In jos
http://abcd-3.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : acolo unde plansul este o usurare a sufetului
Joburi/Distractii : post ,rugaciune si ...speranta!
Data de inscriere : 31/08/2008

pt cei interesati de cautarile Mezzei Empty
MesajSubiect: Re: pt cei interesati de cautarile Mezzei   pt cei interesati de cautarile Mezzei EmptyLun Oct 28, 2013 6:33 am

Acest forum este activ din nou!
Sus In jos
http://abcd-3.forumgratuit.ro
Diana
Ucenic
Diana


feminin
Numarul mesajelor : 79
Varsta : 51
Data de inscriere : 07/05/2009

pt cei interesati de cautarile Mezzei Empty
MesajSubiect: Re: pt cei interesati de cautarile Mezzei   pt cei interesati de cautarile Mezzei EmptyVin Noi 01, 2013 7:18 am

Am inteles ca exista forta,care incetul cu incetul va putea impune pacea!Cred insa ca noi ne vom continua misiunea prin arta!
Sus In jos
irina
Acomodat



feminin
Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 18/11/2010

pt cei interesati de cautarile Mezzei Empty
MesajSubiect: Re: pt cei interesati de cautarile Mezzei   pt cei interesati de cautarile Mezzei EmptyDum Ian 05, 2014 11:52 am

Pace in lume si pace in fiecare suflet!Asta dorim noi cele ce ne-am pustiit in Alashan,sub biciuirea Monzumului,incercand sa aducem si aici crestinismul ascetic.Batranul parinte si noua surori am reusit sa ridicam aici altar.Cu mila Domnului budistii din zona nu ne sunt ostili .\sunt asceti casti de alta credinta care admira oarecum asceza noastra!Pacat ca nu-s crestini!
Sus In jos
Tihomir
membru obisnuit



masculin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 46
Data de inscriere : 23/01/2009

pt cei interesati de cautarile Mezzei Empty
MesajSubiect: Re: pt cei interesati de cautarile Mezzei   pt cei interesati de cautarile Mezzei EmptyMar Ian 07, 2014 7:20 am

NU PREA AM CUM COMUNICA CU VOI ACOLO!Mentine legatura aici cand poti.Sper ca pe 27 februarie sa ajung la voi si sa se poata liturghisi apoi pe acel altar!Pastrati trezevia si primiti binecuvantarea mea! +
Sus In jos
Continut sponsorizat





pt cei interesati de cautarile Mezzei Empty
MesajSubiect: Re: pt cei interesati de cautarile Mezzei   pt cei interesati de cautarile Mezzei Empty

Sus In jos
 
pt cei interesati de cautarile Mezzei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Crestin Ortodox Renascut :: Anunturi administrative :: Administrator-
Mergi direct la: