Forum Crestin Ortodox Renascut
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum Crestin Ortodox Renascut

http://abcd-3.forumgratuit.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Imi cer iertare !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nenea
Acomodat



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 01/10/2009

Imi cer iertare ! Empty
MesajSubiect: Imi cer iertare !   Imi cer iertare ! EmptyMar Apr 22, 2014 1:42 pm

In discutiile pe care le-am avut pe aici, cu mai mult timp in urma, e posibil sa fi suparat pe unii dintre cei ce au citit sau cu care am "comunicat". Am in vedere pe Sevastia, Tihomir, Admin si nu numai si, eventual, pe cel ce a infiintat forumul, chiar daca eu am "aparut" dupa ce el a trecut la Domnul.
Dumnezeu sa il ierte cu sfintii !

Incerc sa invat, desi mai tarziu decat ar fi trebuit, ceea ce ar trebui sa fie prima lectie pe care un crestin ar trebui sa o invete sau sa fie invatat, si anume : smerenia.

Va rog sa ma iertati !

Domnul Dumnezeu sa va mantuiasca pe toti !
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : acolo unde plansul este o usurare a sufetului
Joburi/Distractii : post ,rugaciune si ...speranta!
Data de inscriere : 31/08/2008

Imi cer iertare ! Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer iertare !   Imi cer iertare ! EmptyMier Apr 23, 2014 12:47 am

Acest forum are ceva comun pt toti:documentarea parerilor si seriozitatea!Dar acest forum nu se adreseaza ateilor!Ateii isi pot deschide foruri proprii daca vor!De asemeni acest forum reprezinta un spatiu comun pt 3 religii :iudaica.crestin ortodoxa si musulmana.Alte religii sunt tolerate si chiar li se admite contraziceri dogmatice dar numai bazate pe argumete valide dogmatic,...dar nu sunt tolerate actiuni de prozelitism!Membrii celor 3 religii fondatoare ale forumului refuza orice orice convertire intre membri lor de pe acest forum!
Sus In jos
http://abcd-3.forumgratuit.ro
 
Imi cer iertare !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Va rog o mica rugaciune daca puteti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Crestin Ortodox Renascut :: Generalitati :: Erezii-
Mergi direct la: