Forum Crestin Ortodox Renascut
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum Crestin Ortodox Renascut

http://abcd-3.forumgratuit.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Trivia joc cu intrebari din biblie

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
melintedanyel
debutant



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 10/03/2010

Trivia joc cu intrebari din biblie Empty
MesajSubiect: Trivia joc cu intrebari din biblie   Trivia joc cu intrebari din biblie EmptyMier Mar 10, 2010 6:19 am

Buna numele meu este Melinte Daniel si cu ajutorul Domnului am reusit sa creez un joc numit TRIVIA. Este un joc de cultura generala cu intrebari din Biblie (Scriptura, Cuvantul Domnului) Eu sunt crestin ortodox din Oastea Domnului. Am facut acest joc pentru tineri crestini.. este o metoda usoara de invatat biblia. Jocul se gaseste la adresa (-) pentru a va putea conecta la servarul de joc este nevoie sa va creati un cont . Este posibil ca jocul sa nu va functioneze , este posibil sa va trebuiasca instalat Java pe care il puteti descarca de pe site . Va multumesc si va astept sa incercati si voi.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : acolo unde plansul este o usurare a sufetului
Joburi/Distractii : post ,rugaciune si ...speranta!
Data de inscriere : 31/08/2008

Trivia joc cu intrebari din biblie Empty
MesajSubiect: Re: Trivia joc cu intrebari din biblie   Trivia joc cu intrebari din biblie EmptyMier Mar 10, 2010 6:40 am

Bine ai venit Daniel pe acest forum!Trebuie insa sa stii ca acest forum nu are drept scop popularizarea adreselor pt jocuri,si ca atare orice reclama in acest sens va fi stearsa!Nu are legatura cu confesiunea, ci cu faptul ca tematica forumului nu se admite a fi returnata!Pt reclama de acest fel exista unele forumuri specializate!In semn de bun venit nu am editat tot mesajul tau!
Sus In jos
http://abcd-3.forumgratuit.ro
 
Trivia joc cu intrebari din biblie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Falsificator de Biblie
» Sugesti intrebari si reclamatii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Crestin Ortodox Renascut :: Generalitati :: Jocuri pe internet-
Mergi direct la: