Forum Crestin Ortodox Renascut
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum Crestin Ortodox Renascut

http://abcd-3.forumgratuit.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Despre voi si dorintile voastre

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : acolo unde plansul este o usurare a sufetului
Joburi/Distractii : post ,rugaciune si ...speranta!
Data de inscriere : 31/08/2008

Despre voi si dorintile voastre Empty
MesajSubiect: Despre voi si dorintile voastre   Despre voi si dorintile voastre EmptyDum Aug 31, 2008 4:10 am

Ar fi bine sa ne cunoastem mai bine si sa ne intelegem mai bine!Deci pt asta ar fi bine sa spunem noi despre noi parerea noastra!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Oct 28, 2008 5:56 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://abcd-3.forumgratuit.ro
Un om
membru obisnuit



masculin
Numarul mesajelor : 148
Data de inscriere : 16/10/2008

Despre voi si dorintile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Despre voi si dorintile voastre   Despre voi si dorintile voastre EmptyJoi Oct 16, 2008 10:19 am

Deocamdata nu prea am cui spune prea multe despre mine!Sa vedem cum renaste un forum si voi reveni cu precizari Arrow
Sus In jos
M
Membru avansat
M


feminin
Numarul mesajelor : 212
Joburi/Distractii : echitatia
Data de inscriere : 19/10/2008

Despre voi si dorintile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Despre voi si dorintile voastre   Despre voi si dorintile voastre EmptyMier Oct 22, 2008 8:41 am

Parerea mea despre mine?
NU ASA DE REA CUM VOR DUSMANII SI NU ASa DE BUNA DUPA drunken CUM AS VREA SA FIE PERCEPUTA DE TOTI!


Ultima editare efectuata de catre M in Sam Oct 25, 2008 8:30 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Aila
Membru avansat
Aila


feminin
Numarul mesajelor : 165
Data de inscriere : 22/10/2008

Despre voi si dorintile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Despre voi si dorintile voastre   Despre voi si dorintile voastre EmptyJoi Oct 23, 2008 1:15 am

O femeie perfecta , in imperfectiunea ei ...
Ce doresc ?Prea multe si cam nimic realizabil .
Sus In jos
maria
nou venit
maria


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 62
Data de inscriere : 15/11/2008

Despre voi si dorintile voastre Empty
MesajSubiect: O femeie simpla cu multa vointa de a schimba ceva in bine   Despre voi si dorintile voastre EmptyVin Noi 21, 2008 8:32 pm

Da,sant o femeie simpla,ce caut sa invat tainele sufletelor,drumu credintei adevarate,cum poti face un suflet pierdut sa revina in credinta,unde e coarda sensibila a sufletului care s-o faci sa vibreze chiar si numai cu gandu la bunu Dumnezeu.
E cumplit de greu drumu,dar nu imposibil.
Sus In jos
maria
nou venit
maria


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 62
Data de inscriere : 15/11/2008

Despre voi si dorintile voastre Empty
MesajSubiect: La multi ani !   Despre voi si dorintile voastre EmptyVin Dec 05, 2008 8:02 pm

Tuturor ce azi isi aniverseaza ziua numelui,sanatate,credinta si multe impliniri,multa dragoste si intelegere,
Sus In jos
Aila
Membru avansat
Aila


feminin
Numarul mesajelor : 165
Data de inscriere : 22/10/2008

Despre voi si dorintile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Despre voi si dorintile voastre   Despre voi si dorintile voastre EmptyMar Dec 23, 2008 4:47 am

Fie ca sarbatoarea nasterii DOMNULUI sa ne gaseasca mai buni , mai curati si mai intelepti , sa fie mereu o zi de bucurie .

Un Craciun minunat va doresc !

La multi ani ! santa
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre voi si dorintile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Despre voi si dorintile voastre   Despre voi si dorintile voastre Empty

Sus In jos
 
Despre voi si dorintile voastre
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» despre ....
» Despre ingenuncheri
» iar despre icoane!
» DESPRE SFINTI
» despre clarviziune

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Crestin Ortodox Renascut :: Generalitati :: Despre toate-
Mergi direct la: